Promocje, nowości ze świata GSM, kupony Gearbest, Aliexpress, Banggood, Geekbuying, recenzje telefonów

piątek, 15 stycznia 2016

THL H-One smart zegarek ale bez ekranu dotykowego

Wygląda na to, że THL zapadło w "letarg", jeśli spojrzymy na ilość propozycji jakie wyszły w zeszłym roku od tej marki, ale pojawienie się pierwszego smart zegarka z logo tej marki może wskazywać, na to że marka spróbuje w tym roku aktywniej działać na rynku mobilnym.


THL H-One jeśli spojrzymy na zdjęcia, prezentuje się bardzo dobrze, trzeba przyznać, że fachowcy od designu w THL tym razem nie spartaczyli roboty, głównym ficzerem zegarka ma być monitorowanie tętna serca ale nie zabraknie tam takich sensorów jak monitor spalonych kalorii, pedometer itp.

Co ciekawe i warte odnotowania jest to, że zegarek nie będzie posiadał ekranu dotykowego (co osobiście uważam za ciekawe rozwiązanie, czasem, zwłaszcza w nocy to może przeszkadzać, jeśli urządzenie nie ma dobrej blokady ekranu, co na przykład widać wyraźnie w I5 Plus Smart), zamiast ekranu dotykowego zegarek posiadał będzie 3 fizyczne guziki umieszczone po bokach urządzenia.


H-One otrzymał 1.54 calowy ekran ze szkłem 2.5D, zasilany będzie on baterią 220mAh baterią, która pozwoli działać na nim około 96 godzin bez ładowania, ponad to zegarek wyposażony ma być w Bluetooth 4.0.

Dzięki temu, że nie będzie ekranu dotykowego zegarek zapewne będzie tańszy od rozwiązań konkurencji, niestety nie wiadomo jeszcze jaka będzie jego cena sugerowana, ani kiedy dokładnie pojawi się on w sprzedaży.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zobacz też:

Follow by Email