Promocje, nowości ze świata GSM, kupony Gearbest, Aliexpress, Banggood, Geekbuying, recenzje telefonów

niedziela, 14 sierpnia 2016

Atrakcyjne promocje z okazji 10 rocznicy sklepu Banggood

W sklepie Bangood od kilku dni trwają bardzo ciekawe promocje, uruchomione z okazji zbliżającej się dziesiątej rocznicy istnienia sklepu. Warto zajrzeć bo kilka ewentów tam trwających jest bardzo atrakcyjnych.


Jedną z ciekawszych ewentów na stronie jest gra, dzięki której można obniżyć znacznie wybrany przez siebie produkt. Zbieramy punkty za udział w różnych ewentach, jakie w okresie promocji trwają (maksymalnie 15 punktów dziennie), można je wymienić na los w loterii (10 punktów za los), do wygrania jest wiele nagród (więcej info tu). Ważne jest, aby zapamiętać, że do zebrania każdego dnia jest coraz więcej kuponów:

  • 1 dnia - 2 punktów
  • 2 dnia - 5 punktów
  • 3 dnia - 8 punktów
  • 4 dnia 10 punktów 
... i tak dalej.

Jednak jeśli ominiemy jeden dzień, punkty w loterii wyzerują się i zaczynamy od 2 punktów, a więc ważne, aby pamiętać o odbieraniu tych punktów codziennie, jeśli zależy nam na losowaniach w loterii.


Następnym eventem na stronie jest „cut down the price”, w tej zabawie mamy możliwość wybrania sobie jakiegoś produktu objętego tą promocją (koniecznie musimy najpierw się zalogować):

- wciskamy guzik „CREATE”,
- udostępniamy na Facebooku, Twitter lub na czymś, co się nazywa VK wybrany produkt i zapraszamy znajomych, aby pomogli przy pomocy wygenerowanego linku obniżyć cenę wybranego przez nas produktu.
-każdy znajomy może tylko jeden raz obniżyć cenę wybranego produktu i maksymalnie 20 razy obniżyć cenę wszystkich produktów temu samemu znajomemu.
-wybrany produkt powinien być zakupiony/udostępniony w ciągu 48 godzin,
-co tydzień produkty biorące udział w promocji są aktualizowane,
-jeśli anulujemy płatności za wybrany produkt biorącego udział w promocji, nie będzie można wznowić zamówienia.

Promocja trwa do 10 września (10 rano czasu UTC+8), oczywiście najważniejsze promocje zapewne będą ostatniego dnia (9-10 września), kiedy to mają ruszyć najciekawsze przeceny. Na stronie jest jeszcze kilka innych możliwości zgarnięcia dodatkowych punktów, ale zainteresowane osoby bez problemu powinny sobie poradzić ze zrozumieniem ich zasad. W razie potrzeby służę pomocą, najlepiej zadawać pytania na Facebooku.Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zobacz też:

Follow by Email