Promocje, nowości ze świata GSM, kupony Gearbest, Aliexpress, Banggood, Geekbuying, recenzje telefonów

czwartek, 17 marca 2016

QiCycle R1 inteligetny rower od Xiaomi

Xiaomi inwestuje swoje pieniądze w rożne produkty od smart werable zaczynając, a kończąc na urządzeniu do oczyszczania wody, a teraz jest już prawie pewne że firma niedługo przedstawi inteligentny rower.


Xiaomi tworzy zazwyczaj produkty z myślą o  portfelach swoich klientów, jednak na ten rower nie będzie stać większości z nas, a przynajmniej jego wstępna cena nie będzie zachęcała zwykłego Kowalskiego do zakupu, inteligentny rower Xiaomi ma kosztować około $3000 w Chinach, czyli w Europie będzie nawet droższy.

QiCycl bo tak nazywa się ten rower, ma zostać wykonany z włókna węglowego, będzie ważył około 7kg i zostanie naszpikowany wieloma czujnikami ruchu, znajdą się w nim inne gadżety, które uzasadnią jego sugerowaną cenę. Co ważne odnotowania będzie też tańsza wersja QiCycl'a, która będzie lawirować w przedziale 450$-500$, co jest już bardziej "osiągalną" ceną.

Na chwilę obecną nie ma za wiele informacji o specyfikacji tego produktu Xiaomi ale marka zamierza zamierza uruchomić 22 marca o godzinie 10:00 (czasu chińskiego) akcję crowdfundingową, dzięki której będzie chciało sfinansować powstanie własnego roweru.

Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zobacz też:

Follow by Email