Promocje, nowości ze świata GSM, kupony Gearbest, Aliexpress, Banggood, Geekbuying, recenzje telefonów

czwartek, 10 grudnia 2015

Ulefone Paris X nowy i bardziej budżetowy

Ulefone Paris to bardzo dobry telefon z świetną specyfikacją i dobrze wyważoną ceną, dzięki takiej mieszance jest jednym z telefonów cieszących się sporym zainteresowaniem ostatnimi czasy, ale czy jest sens tworzenia bardziej budżetowej wersji tego telefonu?


Niestety tu pojawił się nowy pomysł na "bardziej budżetową" wersję tego telefonu, czyli Ulefone Paris X, urządzenie to będzie wyglądało identycznie jak jego pierwowzór zachowa również część takich parametrów jak 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, 2GB pamieć RAM, 16GB pamięci wbudowanej ROM czy bateria 2250mAh. 

Paris X otrzyma słabszy cztero-rdzeniowy procesor MTK6735 o taktowaniu 1GHz ( co przy ośmio-rdzeniowym poprzedniku wypada dość słabo), telefon otrzyma również słabszy aparat 8MP (Sony’s IMX166) ulokowany z tyłu, najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że będą miał bardzo zbliżoną cenę, różnica między nimi ma wynosić około 10$.

Jest to dość dziwne posunięcie ze strony Ulepfone, biorąc pod uwagę różnicę miedzy tymi dwoma telefonami rozsądniejszym zakupem zawsze będzie wybranie tego niewiele droższego. Nie jest jeszcze wiadome kiedy telefon pojawi się w sprzedaży, ale zapewne na dniach pojawi się taka informacja.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zobacz też:

Follow by Email